O nas

Zakład Ortopedyczny Pro-Orto

Firma ortopedyczna PRO-ORTO jest stosunkowo młoda, gdyż formalnie rozpoczęła działalność w czerwcu 2021 roku. Tworzą ją jednak specjaliści pracujący w zawodzie od wielu lat. Założycielem firmy jest Bogumił Góras, który swoje pierwsze kwalifikacje w tej dziedzinie zdobył już na początku lat osiemdziesiątych, co oznacza, że funkcjonuje w branży już od czterdziestu lat. PRO-ORTO jest przedsiębiorstwem rodzinnym, dlatego obok ojca pracuje również syn – Jakub Góras. Obydwaj posiadają tytuł Technika Ortopedy, lecz każdy specjalizuje się w innej dziedzinie techniki ortopedycznej. Ojciec jest obuwnikiem i ortotykiem, zaś syn zajmuje się wykonywaniem protez kończyn górnych i dolnych, dzięki czemu tworzą zgrany i uzupełniający się zespół. Mimo młodego stażu na rynku firma planuje dynamiczny rozwój i poszerzenie kadry pracowniczej.

Technik ortopeda podczas przygotowywania ortezy

Czym się zajmujemy?

Wykonywanie ortezy kończyny dolnej dla dziecka

Ideą założyciela zakładu jest pomoc najmłodszym pacjentom, dlatego zakład w głównej mierze zajmuje się wykonywaniem sprzętu medycznego dla dzieci, ale także dorośli otrzymają tu potrzebne im zaopatrzenie ortopedyczne. Firma PRO-ORTO wykonuje na indywidualne zamówienie ortezy AFO, DAFO, GRAFO i inne, gorsety korygujące i stabilizujące, protezy kończyn górnych i dolnych, obuwie oraz wkładki ortopedyczne w ramach refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie PRO-ORTO w Bytomiu. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Pracownik recepcji zakładu ortopedycznego

Zobacz jak pracujemy